Beşiktaşlılar, Hazinedar'ı yine protesto ediyor!

Ihlamur Parkı’na yapılmak istenen inşaata karşı çıkan Beşiktaşlılar, Çırağan’daki hizmet binası önünde toplandı.
Beşiktaşlılar, Hazinedar'ı yine protesto ediyor!

Ihlamur Parkı’nda yapılmak istenen inşaata karşı çıkan ve parkın imara açılmamasını isteyen Beşiktaşlılar, 12 Temmuz’da gerçekleşen belediye meclis toplantısına katılmak üzere sabah erken saatlerde Çırağan’daki hizmet binası önünde toplandı.

Beşiktaş Belediye Meclisi’ne girerek toplantıyı izlemek ve görüşlerini dile getirmek isteyen Beşiktaşlılar, içeri girişlerinin engellenmesi üzerine ses çıkararak Beşiktaş Belediye Başkanı Murat Hazinedar’ı protesto etti.

Bir misafirini yolculamak için kapıya çıkan Hazinedar, Beşiktaşlıların sorularına “Meclis toplantısında yanıtlayacağız” diyerek yüzlerine bakmadan tekrar içeri girdi. Zabıta ve koruma ordusuyla etrafını çeviren ve mahallelinin içeri girmesini engelleyen Hazinedar, Beşiktaşlıları muhatap almayarak gitti. İçeri girmek isteyenleri engellemek isteyen zabıtalar ise ilçe sakinlerinden birinin elini demir kapıya sıkıştırdı.

Bir misafirini yolculamak için kapıya çıkan Hazinedar, Beşiktaşlıların sorularına “Meclis toplantısında yanıtlayacağız” diyerek yüzlerine bakmadan tekrar içeri girdi. Zabıta ve koruma ordusuyla etrafını çeviren ve mahallelinin içeri girmesini engelleyen Hazinedar, Beşiktaşlıları muhatap almayarak gitti. İçeri girmek isteyenleri engellemek isteyen zabıtalar ise ilçe sakinlerinden birinin elini demir kapıya sıkıştırdı. (Sendika.org)

Yorumlar