22 Nisan 2017 Cumartesi Günlük Burç Yorumları - 22 Nisan hangi burç?

22 Nisan 2017 Cumartesi Oğlak, Kova, Balık, Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay burç yorumları. Burcunuzun; aşk falı yorumu, iş falı yorumu,dikkat falı yorumu ve para falı yorum tüm detaylarıyla günlük olarak cagdasses.com'da.
22 Nisan 2017 Cumartesi Günlük Burç Yorumları - 22 Nisan hangi burç?

22 Nisan 2017 Cumartesi günü içerisinde alacağınız kararlarda,gideceğiniz yerlerde ve daha bir çok şeyde burç yorumları size yardımcı olabilir. Burçlar size yol gösterici tavsiyelerde bulunabilir. Burcunuzu okumadan güne başlamamanızı öneririz 22 Nisan 2017 Cumartesi Oğlak, Kova, Balık, Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay burç yorumları. Burcunuzun; aşk falı yorumu, iş falı yorumu,dikkat falı yorumu ve para falı yorum tüm detaylarıyla günlük olarak cagdasses.com'da.

22 Nisan 2017 Cumartesi Günlük Burç Yorumları

KOÇ BURCU 22 Nisan 2017 Cumartesi GÜNLÜK BURÇ YORUMU (22 Mart - 20 Nisan)

Bu gün bazı davranışlara çözüm bulamayışınız sizin artık sineye çekmenize neden oluyor. Çevrenizde herkesin değil ama ailenizin tavsiyelerini dikkate almalısınız. Onlar sizin koşulsuz şartsız iyi olmanızı istiyor. Bazı konularda çıkarcı tutum sergiliyor olmanız sizi çevrenizde farklı tanınmanıza neden oluyor. Gün genelinde iletişim problemi yaşamanız mümkün gibi görünüyor dikkatli davranmalısınız.

 

BOĞA BURCU 22 Nisan 2017 Cumartesi GÜNLÜK BURÇ YORUMU (21 Nisan – 21 Mayıs)


Aşkı en derinden yaşayacağınız bir döneme giriyorsunuz ve bu sizi mutlu sevilen biri haline getiriyor. İkili ilişkilerinizde şanlı iletişimler kurabiliyorsunuz ancak bunu kullanmıyorsunuz. Aklınız da bazı yatırım fikri var ve önümüzde uygun koşullar olduğun da bunu yapmak için harekete geçeceksiniz. Arkadaşlarınıza fazla güveniyor olmanız ilerleyen zamanlarda sizi hayal kırıklığına uğratabilir.

 

İKİZLER BURCU 22 Nisan 2017 Cumartesi GÜNLÜK BURÇ YORUMU (22 Mayıs - 23 Haziran)


Bir davetle aşk hayatınızda olumlu gelişmeler söz konusu olabilir çoktandır beklediğiniz bir hamle sizin istediğiniz gibi olmasa da yine de sizin hoşunuza gidiyor. İşinizle ilgili bazen ikilemde kalıyorsunuz, bu sizi biraz yoruyor ancak siz bir karar verip daha sağlam adımlar atmayı düşünüyorsunuz. Bazı kararlar vermeden önce çevrenizden fikir almalı ve bunun olumlu olumsuz yanlarını düşünmelisiniz.


YENGEÇ BURCU 22 Nisan 2017 Cumartesi GÜNLÜK BURÇ YORUMU (22 Haziran - 23 Temmuz)

Gündeminizde bu aralar yeni sorunlar var ve bu sorunlara ne yazık ki yeni çözümleriniz yok ancak bir şekilde üstesinden gelmelisiniz. İşinizle ilgili bazı konsantrasyon eksiklikleri duyuyorsunuz bu sizin için önemli bir engel teşkil etmiyor her şeye rağmen işinizi yapıyorsunuz. Özel zevkleriniz konusunda biraz fazla harcamalar yapıyorsunuz biraz buna dikkat etmelisiniz.

ASLAN BURCU 22 Nisan 2017 Cumartesi GÜNLÜK BURÇ YORUMU (24 Temmuz - 22 Ağustos)

Eski günleri yeniden hatırladınız, bunu bir süre daha bu şekilde sürdüreceksiniz ve bunun için kendinizi eski günleri özlemiş hissedeceksiniz. İş hayatınız da yaşadığınız bazı sıkıntılar özel yaşamınıza da yansıyor. İşinizle ilgili zaman zaman konsantrasyon sorunları yaşayabilirsiniz. İkili ilişkilerde biraz dikkatli olmalısınız, özellikle maddi tartışmalarınız da zararlı çıkabilrsiniz.

 

BAŞAK BURCU 22 Nisan 2017 Cumartesi GÜNLÜK BURÇ YORUMU (23 Ağustos - 22 Eylül)

fikirlerinizle partnerinizin fikirleri arasında ciddi anlamda ayrılıklar var bu sizi endişelendiriyor ve onunla ciddi anlamda bir ömür geçireceksiniz ancak bu duygusal ayrılık kafanızı karıştırıyor. İşinizle ilgili bazı konularda bağımsız çalışmak istiyorsunuz ve bu size pekte sandığınız olumlu sonuçlar getirmiyor. Bazen gerçek sorunları görebilmek için bir takım halinde çalışmak gerekir aksi halde sizin göremediğinizi bir başkası görür. Sağlam adımlar atmak için iyi bir yatırım yapmanız gerektiğinin farkındasınız bunun için yeni şeyler yapmak için harekete geçeceksiniz.

 

TERAZİ BURCU 22 Nisan 2017 Cumartesi GÜNLÜK BURÇ YORUMU (23 Eylül - 22 Ekim)


Sevgiliniz sizin ağırdan aldığınız davranışlarınızı, yanlış anlıyor ve bunun soğukluk olduğunu düşünüyor bu konuyu siz kendinizi daha iyi ifade edebilmek için biraz sıcak davranmanız gerekebilir. İş konulu bir seyahat söz konusu olabilir ve bu seyahat sırasında bir çok açıdan kendinizi geliştirebilirsiniz. Bazı maddi konular biraz canınızı sıkmış ancak bu zamanla gelip geçici bir konu olduğu için çok fazla takılmadığınız bir konu haline gelmiş.AKREP BURCU 22 Nisan 2017 Cumartesi GÜNLÜK BURÇ YORUMU (23 Ekim - 22 Kasım)


sevgilinizle ilgili bazı konular canınızı sıkıyor ancak onun sizin benliğinize kattığı huzuru düşündükçe kendinizi rahatlamış hissediyorsunuz. Bir konu hakkında düşüncelerinizin aslında ne kadar da önemli olduğunu başkaları size bunu fark ettiriyor, potansiyelinizin farkındasınız ancak bunun için kendinize yeterince güveniniz yok. İş hayatınızda bazı sorunlar çıkabilir bunun için görev paylaşımı sizin için olumlu bir sonuç getirebilr.


YAY BURCU 22 Nisan 2017 Cumartesi GÜNLÜK BURÇ YORUMU (23 Kasım - 22 Aralık)


Etrafınıza kalbiniz boş imajı veriyorsunuz ancak öyle olmadığını siz de biliyorsunuz. Kapanmamış eski meseleleriniz var ve bu durum sizin yeni bir ilişkiye başlamanız konusunda büyük engel haline geliyor. İş için şehir dışına çıkmak durumunda kalabilirsiniz ve bunun için biraz zorlansanız da genel olarak iş görüşmeniz olumlu geçecek. Bu günlerde kendinize zaman ayırmakta zorlanabilirsiniz.

 

OĞLAK BURCU 22 Nisan 2017 Cumartesi GÜNLÜK BURÇ YORUMU (22 Aralık - 20 Ocak)

Aşk hayatınız bu aralar istediğiniz gibi gitmiyor ve bir ayrılık söz konusu, bu ayrılık sizin işinize gelecek sevgiliniz bu süreçte size yaptıklarından bir ders çıkaracak. İş hayatınız bu aralar pek monotonlaştı, bu durum canınızı sıkıyor siz monotonluğu sevmiyorsunuz. Maddi konularda rahatlamanız söz konusu aileniz size istediğiniz gibi destek oluyor.

 

KOVA BURCU 22 Nisan 2017 Cumartesi GÜNLÜK BURÇ YORUMU (21 Ocak - 19 Şubat)

İçinizde var olan çoşku size, sizi yabancılaştırdı. Bu mutluluğun sebebi aşkın tüm renklerini yaşıyor olmanız. Aşk hayatınız da ki mutlu bir yaşama sahip oluşunuz sizin çevrenize pozitif enerji saçmanızı sağlıyor. Daha iyi bir işe girmek istiyorsunz ancak şu an zamanı değil bunun farkındasınız ancak yine de düşüncelerinizden vazgeçmiş değilsiniz. Sağlığınız konusunda biraz dikkatli davranmalısınız.

 

BALIK BURCU 22 Nisan 2017 Cumartesi GÜNLÜK BURÇ YORUMU (20 Şubat - 21 Mart)

Bir tanıdığınız size çok farklı geliyor ve onun bu halinde bir çekicilik sezinliyorsunuz bu sizin hoşunuza gidiyor. Bazen inisiyatifi elden kaçırıyorsunuz, ancak buna rağmen yine de yeni teklifler elde ediyorsunuz. İş hayatınız da bazı konular sizi canınızı sıkıyor siz bu konulara dahil olmak istemiyorsunuz. Ancak yine de dahil oluyorsunuz.

 

Yorumlar