Şero son tweet'ini attı

CHP’nin fenomen kedisi Şero Twitter’a veda etti. Hesabı yöneten editör yaptığı açıklamada "Şero’nun patisi birçok vekilin dokunduğu elden daha fazla ele dokundu" dedi.
Şero son tweet'ini attı

CHP’nin fenomen kedisi Şero Twitter’a veda etti.

Şero’nun Twitter hesabını yöneten editör, yaptığı açıklamada kısa süre sonra Şero’nun hesabını kapatacaklarını ifade etti.

Açıklama şu şekilde:

"Şero’nun takipçilerine,

Her şeyi tadında bırakmak gerek. Ama bu sefer kapatırken açıklama yapmak istedim. Hayatımda gördüğüm en güzel, en asil ve en huysuz kedinin Twitter hesabını dostum olduğunu söylemekten gurur duyduğum biriyle birlikte yönettik. İkimiz de herhangi bir tweeti yazarken 30 saniyeden fazla düşünmedik. Çok eğlendik, kaygılar taşıdık; temas ettiğimiz insanları ve yanında yöresinde yer aldığımız sosyal demokrat dönüştürmek için mücadele ettik. Partinin bugün söylediklerine bakınca başarılı olduğumuza inanıyorum.

Ama bazen her şey iyiye, doğruya, güzele gidemiyor. Bazen sihir bozuluyor.

Şero’nun patisi birçok vekilin dokunduğu elden daha fazla ele dokundu. Nefretle bakanlarda dahi zamanla bir CHP sempatisi oluştu. Kağıda, ekrana, metne çıktıkça gergin siyasi ortam yumuşadı. Kimseye ısmarlama haber yaptırmadık, basın camiasında emek veren bütün arkadaşlar kendileri Şero’yu buldular.

Temas kurduğumuz, güldürdüğümüz, özgürlükçü sosyal demokrasi konusunda ikna ettiğimiz; Şero’yu görmek için genel merkez koridorlarına kadar zahmet eden tüm takipçilerinin affına sığınıyor, @serochp hesabını kısa sürede kapatacağımı duyuruyorum.

Sevgi ve umutla,

Editör"

* Şero CHP'nin Ankara'daki genel merkez binasında yaşıyor.

Yorumlar