''Yere batsın başkanlığınız!''

AKP Grup Başkan vekili Elitaş, açık oy kullananları deşifre etmeye çalışan CHP'li Milletvekili Fatma Hürriyet Kaplan’ın üzerine yürüdü.
''Yere batsın başkanlığınız!''
HABER VİDEOSU Açık oy kullananları kayda alan CHP'li vekile saldırı!

Açık oy kullananları kayda alan CHP'li vekile saldırı!

AKP Grup Başkan vekili Mustafa Elitaş, iç tüzük gereği gizli oylama yapılması gerektiği halde açık oy kullananları cep telefonu ile çekmeye çalışan CHP Kocaeli Milletvekili Fatma Hürriyet Kaplan’ın üzerine yürüyerek fiziki müdahale bulundu.

AKP'li Elitaş'ın fiziksel saldırısına maruz kalan CHP'li Kaplan, Genel Kurul'da kendisine düzenlenen saldırıya ilişkin açıklamalarda bulundu.

Gerçek Gündem'de yer alan habere göre CHP'li Kaplan'ın konuşması şöyle:

'Fiziki müdahale uğrayan ben, konuşan siz'

"Mağdur edilen ben müdahale, fiziki müdahale uğrayan ben, konuşan siz, gene mağdur olan siz. Gene burada çıkıp hikaye anlatan siz. Arkadaşlar bir grup başkanvekiline (AKP'li Mustafa Elitaş) yakışmıyor, bir kadına fiziki müdahalede bulanmak. Burada sizi kınıyorum Sayın Elitaş. İdare Amiri ( AKP'li Ahmet Gündoğdu) sizi de kınıyorum. Resmen telefonu elimden gaspettiniz, fiziki müdahalede bulundunuz.

'Bir kadına saldırabilecek kadar, gözü dönmüş olmanızı kınıyorum'

Bakın boynumun halini görüyor musunuz? Yalancı da sizsiniz, burada insanları kandırmaya çalışıyorsunuz, kınıyorum. Bir kadına saldırabilecek kadar, gözü dönmüş olmanızı kınıyorum. Bir kadına müdahale edebilecek kadar başkanlık hırsına bürünmüş olmanızdan dolayı sizi kınıyorum.

'Yere batsın başkanlığınız, yere batsın anayasınız, yere batsın hırsınız'

Bir kere daha söylüyorum; Yere batsın saraylarınız, yere batsın başkanlığınız, yere batsın anayasınız, yere batsın hırsınız..."

Yorumlar