Soylu: "Henüz daha yüzeyindeyiz, çok derindeler''

FETÖ soruşturmalarıyla ilgili açıklamada bulunan İçişleri Bakanı Soylu, ''"Henüz daha yüzeyindeyiz. İnanın bizim bildiklerimizi bilmiş olsaydınız 2 saat, 3 saat uykunun bile fazla olduğunu hep beraber görmüş oluruz. Çok daha derindeler" dedi.
Soylu: "Henüz daha yüzeyindeyiz, çok derindeler''

Süleyman Soylu, 15 Temmuz darbe teşebbüsünün ardından başlatılan FETÖ soruşturmalarıyla ilgili  açıklamada bulundu.

'FETÖ' için ''Çok daha derindeler" diyen Soylu "Henüz daha yüzeyindeyiz. İnanın FETÖ konusunda bizim bildiklerimizi bilmiş olsaydınız 2 saat, 3 saat uykunun bile fazla olduğunu hep beraber görmüş oluruz. '' ifadelerini kullandı.

'Sessiz devrim'

Ankara'da Büyükelçiler Konferansı'nda konuşan Soylu, Türkiye'de "sessiz devrim" yapıldığını söyleyerek, "Terör örgütlerinin Türkiye'nin üzerinde birilerinin talimatlarıyla beraber insanlarımızı tehdit eden, korkutan anlayışları var olduğu halde bugün Yüksekova'dan Şemdinli'ye kadar bugün Cizre'den Şanlıurfa'ya kadar ellerinde ay yıldızlı bayraklarıyla bireysel özgürlüklerinin en üst noktasında o sokaklarda ve meydanlarda adım atılabiliyorsa demek ki sessiz devrim, Türkiye'de çok önemli sonuçlar elde edebilmiştir" ifadelerini kullandı.

Yorumlar