Kılıçdaroğlu'nun çadırına alınmadı, kavga çıktı!

CHP Genel Başkan Yardımcısı, kendisini Kılıçdaroğlu'nun çadırına almayan güvenlik görevlisini darp etti!
Kılıçdaroğlu'nun çadırına alınmadı, kavga çıktı!

ÇAĞDAŞ SES / ÖZEL HABER - CHP'nin Eceabat'ta düzenlediği Adalet Kurultayındaki alkol alınması ile başlayan tartışma bu kez bir ileri boyuta taşındı. Alkollü olduğu belirtilen MYK üyesi Genel Başkan'ın yanına giremeyince rezalet yaşandı.

GENEL BAŞKAN'IN ÇADIRINA ALINMAYINCA OLAY ÇIKARDI

8 panel, 80 çalıştay ile memleketin sorunlarına çözüm aranıldığını söylediği kurultayda bu gerekçeyle alkol alınmasını yasakladığını belirten, bu yasağı savunması nedeniyle de eleştirilerin odağına oturan bir genel başkan yardımcısı kurultayın 3. gecesinde alkol aldıktan sonra olay çıkardı.

GENEL BAŞKAN YARDIMCISI GÜVENLİK GÖREVLİSİNİ DARP ETTİ

CagdasSes.com'un edindiği bilgiye göre, alkol aldıkları için disipline gönderilen partililerin karşısında alkol yasağını savunan genel başkan yardımcısı, dün gece alkol aldıktan sonra Genel Başkan Kemal Kılıçdaroğlu ile görüşmek istedi.

PROGRAM DÖNÜŞÜ GENEL BAŞKANLA GÖRÜŞMEK İSTEDİ

Katıldıkları bir televizyon programının dönüşünde, gece 2 gibi kamp alanında Genel Başkanın yanına gitmek isteyen yönetici, güvenliğin engeliyle karşılaştı.

Ancak kendisinin Genel Başkan ile görüşemeyeceği uyarısını aldıktan sonra çileden çıkan yönetici iddiaya göre, kendisine karşı çıkan güvenlik görevlilerinden birini darp etti.

SİLAHINI GÖSTERDİ

CagdasSes.com'a konuşan görevlilerin anlattıklarına göre, yöneticinin çadırın önünde rezalet çıkararak silahını gösterdiği iddia edildi.

OLAY ÖRTBAS EDİLDİ, KILIÇDAROĞLU ÖZÜR DİLEDİ

Yaşanan skandalın ardından Genel Başkan Kılıçdaroğlu'nun darp edilen güvenlik görevlisini arayarak Genel Başkan Yardımcısı adına özür dilediği öğrenildi.

Yorumlar