Hıncal Uluç açıkladı: Fatih Terim Dursun Özbek'le görüştü mü?

Gazeteci Hıncal Uluç, Igor Tudor'un görevden ayrılmasının ardından adı Galatasaray ile anılmaya başlayan Fatih Terim'i arayarak Dursun Özbek ile görüşüp görüşmediğini sorduğunu açıkladı.
Hıncal Uluç açıkladı: Fatih Terim Dursun Özbek'le görüştü mü?

Igor Tudor'un görevden ayrılmasının ardından adı Galatasaray ile anılmaya başlayan Fatih Terim hakkında en net bilgi Hınal Uluç'tan geldi. Hıncal Uluç, Fatih Terim'i arayarak Dursun Özbek ile görüşüp görüşmediğini sorduğunu açıkladı.

Hıncal Uluç, yorum yaptığı programın canlı yayınında “Bugün (19 Aralık) saat 14.30’da Fatih Terim hocamı aradım. Dedim ki ‘Hocam o kadar çok yerde o kadar çok şey okudum ki kusura bakma bu soruyu sana soruyorum; Dursun Özbek ile konuşman oldu mu?’ Cevap; ‘Bu soruyu bana sorduğun için teessüf ederim’ nokta!” dedi.

ÖZBEK  TERİM SORUSUNA CEVAP VERMEMİŞTİ

Fatih Terim’in bu cevabı, Dursun Özbek yönetiminin henüz Fatih Terim ile temasa geçmediği şeklinde yorumlandı. Dursun Özbek, dün düzenlediği basın toplantısında Fatih Terim konusu ile ilgili şunları söylemişti:

“Fatih Terim benim de çok sevdiğim, Galatasaray'a muhteşem hizmetler vermiş bir isim…  İki aydır Fatih Terim etrafında sürekli bir tartışma dönüyor. Bunun Fatih Terim'e zarar verdiğini düşünüyorum. Biz neden Galatasaray'a bu kadar önemli hizmetler vermiş bir ismi yıpratıyoruz. Bırakın yönetim kurulu Galatasaray'a en faydalı olacak kararı alsın…”

Dursun Özbek, daha sonra kendisine sorulan “Gönlünüzde teknik direktör olarak Fatih Terim mi yoksa başka biri mi var?” sorusuna cevap vermeyerek “Başka sorusu olan” ifadesini kullanmıştı.

Yorumlar